wtorek, 22 maja 2012

Creatus Movens - wydawnictwo, pracownia artystyczna

Creatus Movens to wydawnictwo, które stawia na nieznanych dotąd twórców oraz literaturę i sztukę niezależną, alternatywną, po prostu OFF. Wydaje książki drukowane oraz e-booki.
Publikacje "papierowe" sprzedawane są w księgarni Creatus Movens. Dodatkowo, gratis, zostanie w tym wypadku wydany e-book, przekonwertowany do formatu e-pub i mobi, który będzie dostępny w księgarni Creatus Movens oraz w internetowych księgarniach partnerskich. Publikacje elektroniczne wydawane w ramach wydawnictwa Creatus Movens trafiają do sprzedaży w największych księgarniach internetowych w Polsce: empik.com, merlin.pl, inbook.pl, gandalf.pl, godi.pl, ebook.pl, amazonka.pl, virtualo.pl, oraz wielu mniejszych księgarni, co pozwala dotrzeć do tysięcy czytelników w Polsce i poza jej granicami.
Creatus Movens to także pracownia artystyczna gdzie znajdziesz niepowtarzalne obrazy, rysunki, fotografie, modele i przedmioty ręcznie wykonane. Wiele z nich, to pojedyncze sztuki, których nie zobaczysz nigdzie indziej.
"Jeśli piszesz, to wiesz, że najtrudniej jest zacząć. A potem, gdy tekst jest ukończony, jeszcze trudniej trafić z nim do dobrego wydawnictwa. Nieważne, czy masz 15, czy 75 lat - nieznanym twórcom niełatwo jest zaistnieć i zwrócić na siebie uwagę dużych wydawnictw, a każde kolejne odrzucenie tekstu bywa frustrujące. Zanim całkowicie się poddasz, prześlij swoje dzieło do nas!" Creatus Movens

2 komentarze:

  1. Fajnie, że jest coraz większa konkurencja wydawnicza. Coraz więcej możliwości wydania swojego "dzieła". Ciekawe czy wszystko wydają?

    OdpowiedzUsuń
  2. Można też pokusić się o samodzielne wydanie ebooka bezpośrednio na platformie Virtualo. Self-publishing jest coraz popularniejszy, a wydanie książki w ten sposób jest dużo prostsze niż się powszechnie uważa.

    OdpowiedzUsuń