niedziela, 23 czerwca 2013

Jak napisać i wydać książkę - Grażyna Grace Tallar

Niedawno pojawił się poradnik pisarski "Jak napisać i wydać książkę" Grażyny Grace Tallar. Jest to produkt wydawnictwa Poligraf. Książka krok po kroku pokazuje, jak umiejętnie można promować się na rynku i w ten sposób zdobyć szybko przewagę nad konkurencją.
Grażyna Grace Tallar pochodzi z Polski ale mieszka w Kanadzie. Jest uznanym autorytetem w świecie biznesu.

Fragment przedmowy:
"Książka ta ma dwa cele: pierwszy – to wskazówki krok po kroku, jak napisać i wydać książkę, a drugi – to wyjaśnienie, dlaczego napisana przez nas książka jest najsilniejszym narzędziem promocji siebie jako eksperta w jakiejkolwiek wybranej dziedzinie. Praca ta ma być także zachętą dla tych, którzy po prostu marzą, aby napisać książkę. Czasami jest to tylko odległe, niesprecyzowane marzenie, a czasami silne przekonanie, o czym chcemy pisać, ale czas jakoś ucieka i ciągle obiecujemy sobie, że któregoś dnia na pewno się zmobilizujemy i wydamy publikację, którą mamy w głowie."
wyd. Poligraf 2013r., 112 str. 

1 komentarz:

  1. Napisać dobrą książkę, która "się sprzeda" to w obecnych czasach nie lada wyczyn. niewielu autorów może pochwalić się bestsellerem. Ale samo napisanie książki to nie wszystko. Twoja książka czy ebook jest już gotowy. Przetestowałeś ją. Wiesz, że treść jest dobra i interesująca oraz zaciekawi sporą ilość czytelników. Najwyższa pora na podjęcie najistotniejszej na tym etapie decyzji, ponieważ wyznaczy ona Twoje dalsze kroki i działania. Zadaj więc sobie pytanie: „Czy sam zajmę się rozpowszechnianiem swojej publikacji, czy może lepiej podjąć współpracę z wydawnictwem?”.
    Jeśli skorzystasz z pomocy wydawcy, mocno ułatwisz sobie pracę, a nawet pozbędziesz się jej całkowicie. Zaoszczędzony w ten sposób czas możesz spożytkować na pisanie swojej kolejnej książki czy ebooka. Dlatego zapraszam do skorzystania z oferty Wydawnictwa Witanet (http://www.ebooki.c0.pl). ZAPRASZAM !

    OdpowiedzUsuń