środa, 18 grudnia 2013

Dan Brown - styl pracy i buty grawitacyjne

http://webep1.com/Zobacz/To?a=3742&mp=521&r=L3N6dWthai8_cXVlcnk9ZGFuK2Jyb3duJmthdGVnb3JpYT01&aff=2Dan Brown wypracował sobie własny, indywidualny styl. Miejscem pracy pisarza jest strych, gdzie jak sam twierdzi, ma największy spokój. Przyznaje, że kluczem do sukcesu, który osiągnął były odpowiednie warunki pracy. Codzienna pobudka o 4.00, i co godzinę dla relaksu, zwisanie głową w dół. Brown wyjaśnia:
"Tak, używam butów grawitacyjnych. Wyglądają trochę jak buty narciarskie. Mają takie specjalne zatrzaski i drążek. Służą do ćwiczeń w zwisie. Po prostu zaczepiasz się i wisisz głową w dół. Masz wtedy inną perspektywę. Krew napływa do mózgu. Lepiej ci się myśli. Czujesz się zupełnie inaczej. Może to szalone, ale moim zdaniem działa!"
Drodzy pisarze, to jest sposób na bestseller, potrzebne wam są te buty ;-)
Gdy pracuje nad nową książką, wstaje o 4 rano, a co godzinę, dla relaksu, zwisa głową w dół. Tak, używam butów grawitacyjnych. Wyglądają trochę jak buty narciarskie. Mają takie specjalne zatrzaski i drążek. Służą do ćwiczeń w zwisie. Po prostu zaczepiasz się i wisisz głową w dół. Masz wtedy inną perspektywę. Krew napływa do mózgu. Lepiej ci się myśli. Czujesz się zupełnie inaczej. Może to szalone, ale moim zdaniem  działa!

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/kultura/news-zaginiony-symbol-dana-browna-od-dzis-po-polsku,nId,235623?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

2 komentarze:

  1. Czy można prosić o link do sklepu z tymi butami? Zamierzam napisać pierwszą powieść :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Muszę zapytać Dana Browna ;-)

      Usuń