piątek, 13 stycznia 2012

Piszemy To Razem

Trwa akcja „Piszemy To Razem”, w której Internauci piszą książkę. Projekt skierowany jest do osób, które chcą wykazać się swoim talentem pisarskim. W serwisie już są pierwsze propozycje a po ukończeniu i korekcie polonistów książka zostanie oprawiona i wydana w formie papierowej w księgarniach w całej Polsce. Od użytkowników Serwisu będzie zależał termin zakończenia tworzenia książki. Projekt rusza od 19 stycznia 2012r. (jeżeli nadesłanych zostanie minimum 20 propozycji). Do 18 stycznia można przesyłać własne propozycje początku.
Ciekawa i kusząca propozycja, może Twoje nazwisko będzie wśród autorów książki :-)
Oto adres do strony: http://www.piszemytorazem.pl/

6 komentarzy:

 1. Super akcja. Więcej takich dobrych wieści. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm...czy mam rozumieć, że dalszy ciąg też napiszą internauci? Podobnie powstaje na łamach gazety wrocławskiej kryminał "Zemsta w mieście stu mostów". Co poniedziałek nowy odcinek.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, z tego co wiem książka ma być napisana przez internautów. Na stronie tej akcji jest wszystko wyjaśnione. Swoją drogą ciekawy pomysł z tym kryminałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kryminał rozwija się, gazetę wrocławską można nabyć w pdf w cenie wydania papierowego. kryminały wychodzą co poniedziałek, zaczęły się w listopadzie i planowane są na 6 miesięcy. Pierwszy odcinek napisał człowiek, który wygrał podobną edycję latem. Nie orientuję się na czym polega wygrana, być może na ilości zaakceptowanych do druku odcinków.
   Za każdy odcinek wdrukowany autorowi płacone jest 100 złotych :)

   Usuń
 4. No to nie dość, że cię drukują to jeszcze za to płacą. To już profesjonalizm ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dołącz się :-) Wysyłam mailem namiary.

  OdpowiedzUsuń