czwartek, 29 marca 2012

wydawnictwo BezKartek.pl


Kolejna szansa dla debiutantów to wydawnictwo bezkartek.pl w którym można wydać książkę w formie e-booka metodą self-publishing, czyli samodzielnie. Dzięki współpracy z licznymi dystrybutorami i wydawcami oferują współpracującym z nimi Autorom szeroki kanał sprzedaży, obejmujący takie platformy jak m.in: zixo.pl, nakanapie.pl, bookoteka.pl i czytelnia.bezkartek.pl. Można również wydrukować papierową wersję e-booka z oferty self-publishingowej na preferencyjnych warunkach w serwisie Unibook.com. bezkartek.pl to także księgarnia z e-bookami, audiobookami oraz czytnikami e-booków.

4 komentarze:

 1. może byś napisał kiedyś jak wydać książkę w papierze, ale za darmo w znanym wydawnictwie?

  OdpowiedzUsuń
 2. W tym przypadku jest już dużo trudniej. Ale wszystko jest możliwe ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam!
  jestem w końcowej fazie pisania książki... Nie mam pojęci, co dalej? Komu ją "pokazać" , do kogo zwrócić się o fachową opinię i poradę??? Wiem, że grono znajomych nie jest może wiarygodnym rezenzentem, jednak wszystkim do tej pory się podobała. Nawet mojej wiekowej już mamie, która jest po bibliotekoznawstwie, więc jakies tam pojęcie o literaturze ma... Nie pretenduję do tytułu "złotego pióra" , ale nie chciałabym, żeby to zo napisałam lezało w szufladzie..., chyba, że jakiś biegły w temacie stwierdzi, że właśnie tam jest jej miejsce...

  OdpowiedzUsuń
 4. Można taką usługę zlecić firmom zajmującym się redagowaniem i korektą lub wydawnictwom. Oczywiście, jest to usługa płatna. Ewentualnie porozsyłaj swój tekst po wydawnictwach i jeżeli gdzieś "chwyci", dostaniesz korektę gratis. Są też portale, na których możesz zaaplikować fragment i zobaczyć jaki będzie oddźwięk. Sposobów jest wiele ;-)

  OdpowiedzUsuń