czwartek, 6 sierpnia 2015

Po bandzie czyli... literatura jest sexy


Do jazdy po bandzie zaprasza Jakub Winiarski wraz z Jolantą Rawską. Oni to wspólnie stworzyli poradnik dla pisarzy pt. „Po bandzie czyli jak napisać potencjalny bestseller”. Zapowiada się ciekawa i pomocna lektura wspomagająca proces pisania. Jakub Winiarski jest nie tylko pisarzem, ale również krytykiem literackim oraz nauczycielem pisania. Prowadzi stronę pod piękną nazwą  www.literaturajestsexy.pl a także profil Facebookowy „Jak minął twój pisarski tydzień?”. Jolanta Rawska jest prawnikiem i pisarką, autorką książki "Saskia".
"Po bandzie" opiera się w dużej mierze na teorii i praktyce Jakuba Winiarskiego, Jolanta Rawska wzbogaciła książkę o inny punkt widzenia - wszystko po to, aby każdy mógł wybrać, co dla jego pisania najlepsze.
Dodatkowo książka zawiera ciekawe rozmowy ze specjalistką od prawa autorskiego, z agentką literacką oraz z redaktorką wydawnictwa.
Wydawca: Prószyński i S-ka (w sprzedaży od września 2015r.)

4 komentarze:

 1. Qba, dostałeś już egzemplarz od wydawnictwa, czy tylko prezentujesz zapowiedź? Nie mogę się doczekać tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałbym :-) Niestety, na razie tylko prezentuję.

   Usuń
  2. Ach!
   A wiesz, że Jakub na warsztatach często dawał kursantom radę, żeby "pojechać po bandzie"? :) Przestać się zastanawiać, cyzelować, tylko wywalić to, co gryzie i nie daje spać :)

   Usuń
  3. Czyli na żywioł :-)

   Usuń