środa, 3 kwietnia 2013

PIN I ZIELONYM - konkurs

Towarzystwo Aktywnej Komunikacji, organizator Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania (MFO) we Wrocławiu, ogłasza konkurs na opowiadanie pod hasłem  PIN I ZIELONYM. Oto, co o temacie prac piszą organizatorzy ;-) :"Podpowiedź jurorów: Kraj lajków, odsetek, prowizji i marż, najsłodszą mamonę i studnię bez dna, horror dżentelmenów, namiętność cinkciarzy, kolejkę w Biedronce i lans na deptaku, chwilówkę jak haj, petycję o lekkość obyczajów płciowych, dogmaty z plastiku, nawroty debetów, laskę z windykacji, seks bezdotykowy, wypad do galerii, rundkę po śmietnikach, apkę na iPada, pana komornika bardzo ładny łom, plażę za drutami i najnowszy LED — wszystko co coś warte: nam opisz i przyślij. PIN I ZIELONYM."
Opowiadanie o objętości do 10 stron maszynopisu można przesyłać do 30 maja 2013 r.
Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł. Nagrodą dodatkową jest zaproszenie do udziału w 9. finale Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania, który odbędzie się w dniach 2-5 października 2013 we Wrocławiu.
Jury przyzna także wyróżnienia uprawniające do bezpłatnego udziału w zajęciach creative writing, odbywających się podczas festiwalu. Najciekawsze prace mogą być opublikowane w serwisie www.opowiadanie.org, w festiwalowej antologii lub w czasopiśmie „Opowiadanie”.
Strona konkursu: http://opowiadanie.org/2012/?p=1758

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz